Vzdělání a řemeslo 2022

Vzdělání a řemeslo 2022

08/11/2022
Školní akce

Naše škola se již po sedmadvacáté úspěšně představila na významné akci s názvem Vzdělání a řemeslo. Tato prezentace škol z celé České republiky se konala ve dnech 3. 11. - 5. 11. 2022. 

Návštěvníci této akce, kterými byli hlavně budoucí středoškoláci, mohli na našem stánku v pavilonu T českobudějovického Výstaviště, koncipovaném s důrazem na nové technologie, kreativitu a odborné práce studentů a žáků naší školy vidět různé pokusy, které předváděli žáci technického lycea. Dále mohli shlédnout provádění diagnostiky elektromobilu žáky automobilních oborů, sami si vyzkoušet virtuální realitu, 3D skenování nebo si vytvořit model vysněného automobilu z Claye. 

Profesionální přístup žáků i učitelů se na prezentaci naší školy odrazil ve vysoké návštěvnosti a zároveň v zajímavých dotazech ze strany rodičů i žáků základních škol.

Naše škola získala v rámci výstavy opět ocenění, kterého si velice vážíme: 

1. místo - Škola doporučená zaměstnavateli 2021/2022