Zobrazit navigaci
Termíny konzultací 2023/2024 - Skuherského
Žáci, kteří mají o konzultace zájem, se přihlásí nejpozději den předem (do 10:30). V případě, že konzultace probíhá v pondělí, přihlásí se nejpozději předchozí pátek, kdy je žák ve škole. Konzultace se koná v případě, že se na ní přihlásí minimálně 3 žáci.
Vyučující | Předměty | Den | Čas | Místo |
Ambrož Petr, Ing. | TekuMe, CAD, TK, KM, SaZ, Stroj | ST | 13:55-14:40 | kabinet |
Brtnová Michaela, Mgr. MBA | AJ | ST | 13:55-14:40 | kabinet |
Burger Jan, Bc. | MV, TeOV, ODZ | ČT | 13:55-14:40 | kabinet |
Doschko Pavel, Ing. | ICT | ÚT | 7:00-7:45 | kabinet |
Fau Jan, Ing. | MV, SV | PO | 7:00-7:45 | 14 |
Fidler Ondřej, Mgr. | F, ICT | PÁ | 7:00-7:45 | kabinet |
Frydrychová Marta, Mgr. | M | PÁ | 7:00-7:45 | kabinet |
Harbáček Karel, Ing. | E | ÚT | 7:00-7:45 | sborovna |
Harvdová Nikola, Ing. | CHaE, CH, BiE | PO | 7:00-7:45 | kabinet |
Hellerová Zdeňka, Mgr. DiS. | Dsg, CAD, KOPO, STe, TK | ČT | 7:00-7:45 | kabinet |
Hodan Karel, Mgr. | E, Elm, ICT | ČT | 13:55-14:40 | kabinet |
Hoffman Jan, Mgr. | M, F, E | ST | 15:00-15:45 | kabinet |
Jakeš Jan, Ing. | CAD, CAM, STE, TD | ST | 7:00-7:45 | kabinet |
Janoušek Radomil, Ing. | TK, Stroj, F | ČT | 13:55-14:40 | kabinet |
Jelínek Jiří, Ing. | Te, TD, SaZ | PO | 14:30-15:15 | 18 |
Kaňka Jan, Mgr. | ICT, TV | PO | 13:50-14:40 | sborovna |
Kokešová Lucie, Mgr. | ČJL | ST | 7:00-7:45 | kabinet |
Kolář Pavel, Ing. Bc. | E, El, Elstr, A, Elpř | ST | 7:00-7:45 | kabinet |
Košíček František, Mgr. | TekuMe, Mchtr, El | PO | 7:00-7:45 | 7 |
Kozlová Tereza, Mgr. | ČJL | ST | 7:00-7:45 | kabinet |
Kubeček Jiří Jakub, Ing. | DM | PO | 14:30-15:15 | kabinet |
Kučera Jan, Mgr. | F, E, Mech | ST | 14:30-15:15 | kabinet |
Labská Lucie, Mgr. | AJ | ST | 14:00-14:45 | kabinet |
Lang Lukáš, Mgr. | AJ | PÁ | 7:00-7:45 | kabinet |
Macků Milada, Ing. | Mech, Stroj | ST | 14:00-14:45 | kabinet |
Máchová Kateřina, Mgr. | NJ, ON | ST | 7:00-7:45 | kabinet |
Marková Gabriela, Mgr. Bc. | AJ | ST | 7:00-7:45 | kabinet |
Melhubová Tereza, Mgr. | AJ | PO | 7:00-7:45 | kabinet |
Nájemníková Martina, Ing. | Ek | ST | 7:00-7:45 | kabinet |
Peprná Andrea, Mgr. | AJ, ČJL | ST | 7:00-7:45 | kabinet |
Řeháková Anna, Mgr. | NJ, ON | ST | 7:00-7:45 | kabinet |
Sedlák Martin, Mgr. | TV | ÚT | 7:00-7:45 | sborovna |
Sedláková Milena, Ing. | Mech, Geo | PO | 14:30-15:15 | kabinet |
Stráský Jiří, Ing. | ElM | PO | 15:30-16:15 | 6 |
Studený Zbyšek, Mgr. | M | ST | 14:30-15:15 | kabinet |
Svinková Marie, Mgr. | M | ÚT | 7:00-7:45 | kabinet |
Šidlík Petr, Ing. | Ste, Stroj | ÚT | 14:30-15:15 | kabinet |
Šlechta Jakub, Ing. | Te, TeCv | PO | 7:00-7:45 | J.Š.Baara 2 |
Špírek David, Bc. | ODZ, DM | ÚT | 7:00-7:45 | kabinet |
Štěch Jiří, Ing. | MV, SV, ODZ | PO | 7:00-7:45 | kabinet |
Štícha Jan, DiS. | OV, Mchtr | ST | 15:30-16:15 | 7 |
Veberová Jaroslava, Mgr. | ČJL, ON | ST | 7:00-7:45 | kabinet |
Westra Dita, Mgr. | AJ | ÚT | 7:00-7:45 | kabinet |
Zoch Lukáš, Mgr. | TV | ČT | 7:00-7:45 | kabinet |