Exkurze do Mariánských Lázní a Techmánie

Exkurze do Mariánských Lázní a Techmánie

21/06/2024
Školní akce


Dne 18.6.2024 se tři paní učitelky p. Hanzalová, p. Svobodová a p. Korčáková rozhodly pro žáky tříd P1, DP1, MSD2 a PE1 uspořádat školní výlet do Mariánských Lázní. Po příjezdu vlakem do Mariánských Lázní jsme začali s komentovanou ochutnávkou místních minerálních pramenů, společně s dobrodružným duchem naší p. učitelky Svobodové, zvukovým doprovodem i smíchem p. učitelky Korčákové, s průvodčími schopnostmi p. učitelky Hanzalové a Honzy Čejky, studenta třídy PE1. 


Cestou na hotel jsme navštívili zpívající fontánu, která nám zahrála známou píseň Metallica – Nothing else matter. Po ubytování na hotelu jsme se lanovkou vydali do Boheminium parku na miniatury českých stavebních a technických staveb. Nadále jsme měli volný program, kde se každý zařídil podle svého. 


Druhý den, hned po snídani jsme se přemístili vlakem do Plzně, kde jsme navštívili Techmánii, kde jsme zároveň měli oběd a prohlídku planetária. Pak už nás jen čekala náročná a únavná cesta domů.


Myslíme si, že se exkurze velmi vydařila a že jsme si ho náramně užili. Díky našim paním učitelkám a Honzovi jsme po celou dobu výletu strávili pohodový čas plný smíchu a zábavy.


Havlíčková, Sýkorová, Janko (studenti třídy P1)